Řidičský a profesní průkaz zdarma

Podepište pracovní smlouvu s vybranou dopravní společností a získejte v rámci vzdělávacích kurzů pro profesionální řidiče řidičský a profesní průkaz zcela zdarma.Přihlaste se On-line

Jaké kurzy jsme pro Vás připravili

Jaký je průběh kurzů

1. Přihlášení a pracovní pohovor

Jakmile obdržíme Vaši přihlášku, kontakujeme Vás, abychom zjistili Vaše požadavky a možnosti a na základě toho připravíme pracovní nabídku. Pokud Vás nabídka zaujme, domluvíme pracovní pohovor u vybrané dopravní společností. Pokud pohovor dopadne úspěšně, v dopravní společnosti budou mít o Vás zájem a vy budete mít zájem pracovat u ní, podepíšete pracovní smlouvu s dobou trvání minimálně dva roky a dopravní firma za Vás uhradí kompletní řidičský a profesní výcvik.

2. Zahájení řidičského výcviku

Po podpisu pracovní smlouvy si zajdete ke svému lékaři a necháte si potvrdit zdravotní posudek. Potvrzený posudek pak přinesete k nám do kanceláře, kde spolu ještě vyplníme přihlášku k řidičskému a profesnímu výcviku. Poté bude Váš kurz zahájen.

3. Průběh řidičského výcviku

Jako první začnete s řidičským výcvikem pro Vámi vybranou skupinu vozidel. Naši profesionální učitelé s dlouholetou praxí Vás perfektně naučí ovládat vozidlo a připraví na to, co Vás čeká v reálném provozu. Jízdy se vždy začínají v areálu PHL - Zličín na adrese Do Blatin, Praha 5, a to vždy ve všední dny v časech od 8:30 do 20:00.

4. Profesní školení

Záhy po zahájení řidičského výcviku začnete i s profesním školením, které je pro výkon povolání profesionálního řidiče nezbytné. Školení je zaměřené na získání teoretických znalostí z oblasti dopravy, logistiky, potřebných předpisů apod. Přednášky probíhají na adrese Karlovo náměstí 17, Praha 2 a Vršní 18, Praha 8.

5. Zaškolení pro zaměstnavatele

Poslední část výcviku je zaměřena na získání praxe a znalostí přímo u zaměstnavatele. Zjistíte, jak co u Vámi vybraného zaměstnavatele funguje. Díky tomu po skončení kurzu bude připraveni rovnou nastoupit do zaměstnání a nebudete muset ztrácet čas dalším zaučováním.

6. Závěrečné zkoušky

Po dokončení kompletního výcviku, který by Vám neměl zabrat více než 4 měsíce, absolvujete závěrečné zkoušky. Ty se skládají z testu z pravidel provozu, ze znalostí údržby vozidel, z praktické jízdy a ze zkoušky z profesní způsobilosti. Zkoušky se konají na magistrátě hl.m. Prahy. Zájemci o povolání Řidiče kamionu musí zkoušku z pravidel, údržby a jízd absolvovat dvakrát. Jednou s přívěsem a jednou bez přívěsu.

7. Nástup k zaměstnavateli

Po úspěšném absolvování závěrečných zkoušek nastupíte k domluvenému zaměstnavateli a začnete svou novou kariéru řidiče z povolání.

Nejčastější dotazy

S jakými dopravními společnostmi spolupracujete?

Spolupracujeme s velkými dopravními společnostmi z Prahy, Brna, Českých Budějovic a Olomouce.

Jaké jsou pracovní nabídky a podmínky?

Konkrétní pracovní nabídku připravíme vždy na základě Vašich požadavků a aktuálních požadavků dopravních společností.

Co když si z nabídky pracovních míst nevyberu?

Pokud si z nabídky volných míst nevyberete a i přesto budete chtít kurz absolvovat, můžete si jej uhradit z vlastních zdrojů. Případně, jste-li evidovaný na úřadě práce, můžeme Vám pomoci vyřídit rekvalifikaci.

Co když si mě dopravce nevybere?

Pokud si Vás doprace nevybere, nezbyde vám nic jiného, než si řidičský a profesní výcvik uhradit z vlastních zdrojů. Případně, jste-li evidovaný na úřadě práce, můžeme Vám pomoci vyřídit rekvalifikaci.

Na jak dlouho musím podepsat pracovní smlouvu?

Zpravidla na dva roky.

Co když časem zjistím, že mi práce nevyhovuje?

Pokud se rozhodnete ukončit pracovní smlouvu s dopravcem dříve než uplyne její sjednaná platnost, budete muset dopravci uhradit náklady, které dopravce vynaložil na Váš řidičský výcvik.

Jak se přihlásit

  1. Vyplňte přihlášku On-line, nebo se zastavte osobně u nás v kanceláři.

  2. Jakmile se u nás zastavíte, nebo zašlete on-line přihlášku, sdělíme Vám jaké jsou aktuální pracovní nabídky a pokud Vás některá zaujme. Domluvíme pracovní pohovor.

  3. Pokud pracovní pohovor dopadne úspěšně, zahájíte řidičský výcvik.

Proč si vybrat Profi Drivers

Máte dotazy?
Napište nám!