Rekvalifikace - profesionální řidič

Staňte se profesionálním řidičem či řidičkou!

Řidičský a profesní průkaz v rámci rekvalifikace od úřadu práce zcela zdarma.
Vyškolíme Vás, pomůžeme s rekvalifikací a zajistíme pracovní uplatnění. Získejte stabilní příjem a navštivte nová místa nejen v Čechách, ale i v Evropě.


Přihlaste se On-line

Jaké kurzy jsme pro Vás připravili

Jaký je průběh kurzu

1. Přihlášení a zahájení kurzu

Jakmile od Vás obdržíme vyplněnou přihlášku a zdravotní posudek, bude Váš kurz zahájen. Obdržíte harmonogram kurzu a kontakt na instruktora řidičského výcviku. Následně si budete moci začít plánovat první cvičné jízdy.

2. Řidičský výcvik

Jako první začnete s řidičským výcvikem pro Vámi vybranou skupinu vozidel. Naši profesionální učitelé s dlouholetou praxí Vás perfektně naučí ovládat vozidlo a připraví na to, co Vás čeká v reálném provozu. Jízdy se vždy začínají v areálu PHL - Zličín na adrese Do Blatin, Praha 5, a to vždy ve všední dny v časech od 8:30 do 20:00.

3. Profesní školení

Záhy po zahájení řidičského výcviku začnete i s profesním školením, které je pro výkon povolání profesionálního řidiče nezbytné. Školení je zaměřené na získání teoretických znalostí z oblasti dopravy, logistiky, potřebných předpisů apod. Přednášky probíhají na adrese Karlovo náměstí 17, Praha 2 a Vršní 18, Praha 8.

4. Pohovor s personální poradkyní

Zhruba ve třetině kurzu absolvujete pracovní pohovor s naší personální poradkyní. Podle jeho výsledku Vám následně doporučí vhodné zaměstnavatele a domluví minimálně tři pohovory přímo v daných společnostech.

5. Pohovor u zaměstnavatele

Po pohovoru s naší personální poradkyní absolvujete pracovní pohovory přímo ve vybraných společnostech. Je jen na Vás, zda absolvujete všechny pohovory nebo se rozhodnete souhlasit s nabídkou prvního zaměstnavatele a ostatní již neabsolvujete.

6. Zaškolení pro zaměstnavatele

Poslední část výcviku je zaměřena na získání praxe a znalostí přímo u zaměstnavatele. Zjistíte, jak co u Vámi vybraného zaměstnavatele funguje. Díky tomu po skončení kurzu bude připraveni rovnou nastoupit do zaměstnání a nebudete muset ztrácet čas dalším zaučováním.

7. Závěrečné zkoušky

Závěrečné zkoušky se skládají z testu z pravidel provozu, ze znalostí údržby vozidel, z praktické jízdy a ze zkoušky z profesní způsobilosti. Zkoušky se konají na magistrátě hl.m. Prahy. Zájemci o povolání Řidiče kamionu musí zkoušku z pravidel, údržby a jízd absolvovat dvakrát. Jednou s přívěsem a jednou bez přívěsu.

Jak se přihlásit

1. Přihlaste se On-line nebo nám zavolejte a domluvte si schůzku v naší kanceláři, kde vám rádi zdarma pomůžeme s vyplněním žádosti o rekvalifikaci.

2. S vyplněnou žádostí navštívíte svoji referentku na úřadě práce.

3. Jakmile vám úřad práce rekvalifikaci schválí, zastavíte se u nás v kanceláři pro přihlášku a lékařský posudek a jakmile Vám jej praktický lékař potvrdí, můžete začít s vybraným výcvikem.

Proč si vybrat Profi Drivers

Máte dotazy?
Napište nám!